Project Description

Máte chuť dát svému teambuildingu filantropický rozměr – vyrobit pískoviště pro dětský domov nebo lavice pro domov důchodců? Možná sami víte, komu ve svém okolí byste takovým dárkem mohli udělat radost. A možná se Vám ten nápad líbí, ale naopak vůbec nevíte, co pro koho vyrábět. V tom případě si můžete vybrat z naší nabídky. Spolupracujeme s těmito institucemi:

Jedním z cílů spolupráce s Dětským domovem v Boršově nad Vltavou je napomáhání sociálnímu začleňování zdejších dětí, proto můžete na výrobcích spolupracovat i s několika z nich. V teplejších měsících je možné teambuilding uspořádat přímo v prostorech Dětského domova, na hřišti pod vypůjčeným stanem.

Pro Dětský domov je v plánu vyrobit roubené pískoviště a věšáky do dětských pokojů, přičemž si Dětský domov sám zafinancuje náklady na materiál.

Ideální doba konání teambuildingu je ve všední dny, v pátek do 16:00. Domluvit akci je potřeba cca 2 měsíce před jejím uspořádáním.

Pro Dětský diagnostický ústav bychom rádi zajistili výrobu stolů do výtvarné dílny. Diagnostický ústav nemá vzhledem ke svým omezeným prostředkům možnost se na výrobcích finančně podílet.

Galerie projektu

ZPĚT NA: CO SI VYROBÍTE

Poptávkový formulář

Zaujal Vás tento výrobek/Zaujala Vás tato varianta? Vyplňte nezávazný formulář a my Vám pošleme odhad ceny Vašeho teambuildingu.

  Vaše jméno*

  Váš e-mail*

  Typ výrobku*

  Počet výrobků*

  Počet členů týmu*

  Počet hodin teambuildingu*

  Vyberte datum akce (Např. 2017-08-26)

  Zvolte si variantu teambuildingu*

  Poznámka, např. pokud máte zájem výrobit si více typů výrobků, napište to zde.